Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų implantavimas

Privatumas ir slapukų veikla

Kokią informaciją apie jus renkame? Kaip naudojame jūsų informaciją?

Vizitui registruojantis internetu, Jūsų pateikiami duomenys yra siunčiami tiesiogiai klinikos darbuotojui ir svetainėje neišsaugomi.

Daugiau asmeninės informacijos nerenkame.

Trečiųjų šalių svetainės, paslaugos ir produktai mūsų svetainėje

Svetainėje naudojama Google Maps žemėlapio paslauga, kurios mes nekontroliuojame, todėl neatsakome už jos surinktos informacijos saugą ir privatumą. Turite būti atsargūs ir perskaityti privatumo nuostatas, taikomas Google paslaugoms.

Slapukai

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė naršymo metu išsaugo jūsų kompiuteryje arba kitame ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Naudojame tiktai vieną slapuką: PHPSESSID. Jame saugoma tik nuoroda į serverio sesijos informaciją ir jis gali būti naudojamas tik mūsų svetainėje. Uždarius naršyklės langą slapukas pašalinamas.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai jūsų įrenginyje nebūtų įrašomi.

Susisiekite su mumis

Jei pastebėjote šių privatumo taisyklių neatitikimą, saugumo spragą mūsų interneto svetainėse ar turite kitų klausimų, kreipkitės į mus vienu iš jums patogių būdų:
Paštu: Odontologijos klinika „Angitia“ Savanorių pr. 273, Kaunas
Telefonu: +370 37 323265, +370 659 057 55
El. paštu: info@angitia.lt

Skundų pateikimas

Taip pat informuojame, kad skundus, susijusius su asmens duomenų tvarkymo teisių pažeidimu, galite teikti Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai:
Paštu: A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius
Telefonu: (8 5) 271 2804, 279 1445
Faksu: (8 5) 261 9494
El. paštu: ada@ada.lt