Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų implantavimas

Išimami pilni dantų protezai

Išimami pilni dantų protezai

Šiuolaikinės skaitmeninės technologijos leidžia pagaminti labai lengvus, patogius, patvarius ir estetiškus išimamus pilnus dantų protezus, tiksliai pritaikytus kiekvienai individualiai burnos ertmei

Išimamų dantų protezų sąvoka asocijuojasi su „tradicinėmis“ dantų protezų plokštelėmis, arba pilnais dantų protezais, išimamais ir merkiamais nakčiai į stiklinę vandens arba specialaus skysčio, todėl dar vadinamais „protezais stiklinėje“.

Mūsų dantys nėra nepajudinami strypai, bet šiek tiek, praktiškai nejuntamai, paslankūs. Šis vos pastebimas nuosavų dantų požymis perkeliamas ir į dirbtinių dantų plokštelių gamybą.

Naujausias odontologijos technikos žodis, - dantų protezų plokštelės šiek tiek, beveik nepastebimai, amortizuojančios kramtymo metu, pan., kaip nuosavi dantys.

Išimamų dantų protezų grupės pagal prarastų dantų kiekį ir jų būklę

Išimami pilni dantų protezai ir jų tvirtinimas

Turėti išimamus pilnus dantų protezus, be abejo, geriau, nei neturėti jokių dantų. Juo labiau, kad šiuolaikinės skaitmeninės dantų protezavimo technologijos leidžia pagaminti labai dailias, lengvas, patogias, sandariai priglundančias prie dantenų išimamų dantų protezų plokšteles. Kokybiškai pagamintos išimamos dantų plokštelės praktiškai nesiskiria nei nuo natūralių dantų, nei nuo dantenų.

Išimami pilni dantų protezai

Apatinio ir viršutinio žandikaulio išimami plokšteliniai dantų protezai š priekio ir šono.

Tačiau išimami dantų protezai sukelia nemažai diskomforto ir papildomų rūpesčių, ypač kelionių metu ir prireikus nakvoti ne savo namuose.

Išimami pilni dantų protezai

Dantų protezų dantys gaminami švarios baltos spalvos, tačiau, kaip ir nuosavi dantys, gali gelsti, todėl dantų protezus būtina valyti.

Išimami pilni dantų protezai

Plokšteliniai dantų protezai nakčiai išimami, išvalomi ir merkiami į vandens arba specialaus skysčio stiklinę.

Išimami pilni dantų protezai, arba dantų plokštelės, tvirtinamos šiais būdais:

Šiuolaikinių efektyvių medžiagų, fiksuojančių dantų protezus prie gomurio, dėka protezai laikosi tvirtai, tačiau nebūtinai taip ilgai, kaip norėtųsi. Šią visam žmogaus gyvenimui fiksuotų dantų svajonę su garantija pateisina implantuoti dantys.

Patyrę UAB „Angitia“ odontologai profesionaliai ir su garantijomis protezuoja ir implantuoja visus dantis visais galimais individualiais atvejais.