Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų implantavimas

Mūsų patirtis

Plieno ir aukso dantų karūnėlių laikotarpis

Odontologijos klinika UAB „Angitia“, nuo 1993 m. įmonės įkūrimo skaičiuojanti savo sėkmingo darbo Kaune 3-iąjį dešimtmetį, dar mena laikus, kai pasirinkti dantų protezavimo metodiką ir medžiagas būdavo labai paprasta, nes egzistavo tik štampuoti plieno ir aukso dantų vainikėliai. Auksiniai dantų vainikėliai „pagal nutylėjimą“ būdavo draugų ir bičiulių suvokiami kaip tų dantų savininko finansinių galimybių išraiška, o plieniniai dantys, - nors ir labai tvirti, - suprantama, neprilygo auksiniams ir atrodė nejaukiai.

Mūsų patirtis

Šiuolaikinės technologijos ir žmonių skoniai tobulėjo ta pačia kryptimi – link natūralios dantų išvaizdos, kuria šiandien džiaugiasi tūkstančiai mūsų pacientų.

Mūsų patirtis

Auksiniai dantys – daugiau nei prieš du dešimtmečius buvęs populiarus prarastų dantų atkūrimo sprendimas, - šiandien pasenęs ir užmirštas.

Aukso ir plieno dantų vainikėlius gerai toleruodavo paciento organizmas, tačiau savų natūralių dantų aplinkoje visiškai svetima, „išsišokanti“ protezuotų dantų spalva neatrodė estetiškai, o atkurti dantys nebuvo labai tikslūs, - kiekvieno danties vainikėlį, arba karūnėlę, tekdavo suformuoti (nukalti) specialiu plaktukėliu. Tai, kas prieš ketvirtį amžiaus atrodė kokybiška ir tuo metu šiuolaikiška, dabar būtų primityvu ir pasenę.

Odontologijos klinika „Angitia“ – kartu su laikmečiu

Evoliucionuojant odontologijoje naudojamoms medžiagoms, buvo pradėti gaminti tikslesni lieti vainikėliai su natūraliau atrodančia porceliano arba plastmasės apdaila. Plokšteles pakeitė daug pažangesni lanko atraminiai dantų protezai su užraktėliais.

Beveik įpusėjęs klinikos „Angitia“ trečias darbo dešimtmetis odontologijoje reiškia labai didelį laiko etapą, per kurį dantų gydymo ir atkūrimo galimybės pasikeičia iš esmės. Šiandien turime visiškai naują dantų protezavimo laikmečio etapą, leidžiantį realizuoti pačius įvairiausius individualius pacientų pageidavimus ir norus.

Odontologijos technologijos, o ypač – skaitmeninės, yra skirtos žmogaus burnos, dantų ir gyvenimo kokybės komfortui, todėl tobulėja kartu su pacientų poreikiu, požiūriu ir skoniu.

Mūsų patirtis
 
Mūsų patirtis

Dantų atspalvių skalės pagalba parenkama identiška dirbtinių dantų spalva, visiškai nesiskirianti nuo natūralių dantų spalvos. Prieš nustatydami spalvos kodą siūlome pacientams atlikti burnos higieną ir pagal poreikį dantis išbalinti. Nes dirbtiniai dantys balinimui „nepasiduoda“.

Šiuolaikiniai dantų protezai, - karūnėlės, arba vainikėliai, - labai tiksliai sumodeliuojami kompiuterinėmis programomis, frezuojami specialiomis kompiuterinėmis staklėmis.

 
Mūsų patirtis

Artikuliatorius gali imituoti įvairias žandikaulio ir protezuotų dantų padėtis, galimas realiame paciento gyvenime.

Dantų vainikėlių vietos tikslumą burnoje garantuoja artikuliatorius, imituojantis įvairias galimas žandikaulių padėtis su konkretaus paciento burnos situacijai skirtais dantų protezais.

Dantų vainikėlių gamybai naudojamos ne tik naujos technologijos, bet ir visiškai naujos medžiagos, pvz., cirkonio oksidas.

Šypsenos dizainas

Kompiuterinis modeliavimas atveria visiškai naujas galimybes. Viena jų – šypsenos dizainas (digital smile design). Panaudojant specialiu būdu apdorotas fotografijas, pagal veido formą, lūpų liniją, šypsenos liniją, dantų lanko ir pačių dantų formą sumodeliuojama būsimų dantų forma, spalva, dydis ir labiausiai tinkanti konkrečiam veidui dantų šypsena.

Jau trečią dešimtmetį Kaune dirbantys „Angitia“ klinikos odontologai, - dantų protezavimo ir visų kitų odontologijos paslaugų specialistai, - seka visas savo srities naujoves, naudoja pažangiausias dantų protezavimo technologijas ir naujausias aukštos kokybės medžiagas. Dirbame kasdien tobulėdami, kad savo ilgamečiams lojaliems bei būsimiems pacientams ir toliau garantuotume kokybiškiausią dantų protezavimo bei visų kitų susietų odontologijos paslaugų rezultatą.