Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų implantavimas

Dantų protezų ant implantų tvirtinimas

Plokšteliniai protezai ant implantų

Įpratusiems prie išimamų dantų protezų arba negalintiems jų atsisakyti dėl aukštesnės dantų implantų kainos, bet pageidaujantiems, kad dantų plokštelės laikytųsi tvirčiau, UAB „Angitia“ siūlo dantų protezus tvirtinti ant implantų.

Tai puikus ir nebrangus plokštelinių dantų protezų patikimo tvirtinimo sprendimas, palyginus su didesniu implantuojamų dantų kiekiu ir jų kaina.

Dantų protezai ant implantų kiekvienu konkrečiu atveju gali būti tvirtinami ant pavienių ir sujungtų sijomis dantų implantų; protezai ant implantų gali būti nuimami ir nenuimami. Plokštelinių dantų protezų ant implantų tvirtinimo būdą parenkame ir siūlome kiekvienu atveju individualų, labiausiai tinkantį pagal konkrečią dantų būklę, paciento amžių ir galimybes.

Kadangi kiekvieno paciento protezuojamų dantų būklė, jų kiekis bei išsidėstymas burnos ertmėje tarp sveikų dantų yra praktiškai išskirtiniai variantai, pristatome tik pagrindinius dantų protezavimo būdus.

Nobel Biocare dantų implantų unikalūs sprendimai

Dantų implantų Nobel Biocare unikalūs sprendimai – neįkainojama pagalba specifiniais burnos situacijos atvejais.

Kai kaulo kryptis neatitinka danties krypties, ir varžto skylutė patenka į matymo lauką, tuomet standartiškai naudojama kampinė atrama, ant kurios gaminamas dantis. Dantis užcementuojamas, todėl atsukti nėra galimybių. Be to, šis sprendimas padidina savikainą. Nobel Procera ASC atrama leidžia tokią situaciją išspręsti, keičiant kampą net iki 25 laipsnių.

Plokšteliniai protezai ant implantų

Atrama, dedama operacijos dieną, - unikalus Nobel Biocare sprendimas, tausojantis dantenas ir žandikaulio kaulą ties danties implanto kraštais.

Plokšteliniai protezai ant implantų

Kai danties kryptis nesutampa su kaulo kryptimi, dantis gaminamas ant atramos, kuri turi kampinį varžtą.

Atrama, kuri dedama operacijos dieną, o dantys, - laikini ir vėliau tikrieji, - gaminami ant šios atramos. Tai leidžia netraumuoti dantenų, gaminant ir laikinus, ir nuolatinius dantis. Be to, atramos dėka ženkliai sumažėja kaulo tirpimas prie danties implanto krašto.

Viršutiniame žandikaulyje dantų protezai tvirtinami

Plokšteliniai protezai ant implantų

Dantų protezo plokštelė tvirtai laikosi ant „All-on-4“ metodika dantų implantų, sujungtų sijomis.

Plokšteliniai protezai ant implantų

Jei dantų implantai nesujungti sijomis, dantų protezai laikysis tvirčiau ant didesnio kiekio implantų.

Plokštelinių dantų protezų, tvirtinamų ant sujungtų sijomis dantų implantų, protezavimo būdas yra labai patvarus, nes sijos su implantais sudaro tarsi nedalomą karkasą, patikimai ir stabiliai laikantį dantų protezo plokštelę. Taip pritvirtinus dantų plokšteles, visam laikui užmiršite plokštelių prie gomurio „klijus“, buvusį diskomfortą ir galimą plokštelės iškritimo nerimą. Protezas kompensuos prarastą žandikaulių tūrį, pakels lūpas ir neleis įkristi skruostams.

Apatiniame žandikaulyje dantų plokštelės ir tiltai tvirtinami

Ant atskirų dviejų arba daugiau dantų implantų, nesujungtų sijomis, pritvirtinta dantų plokštelė gali būti nuimama su estetiškais užraktėliais, arba apkabėlėmis, tačiau pritvirtinta ant kelių implantų, sujungtų sija, arba ant didesnio kiekio pavienių dantų implantų plokštelė laikysis tvirčiau ir stabiliau.

Plokšteliniai protezai ant implantų

Apatinio žandikaulio plokštelinis dantų protezo plokštelė, tvirtinama ant 2-jų implantų su užraktais, nesukelia diskomforto ir laikosi ženkliai stabiliau, nei plokštelė be implantų.

Plokšteliniai protezai ant implantų

Apatinio žandikaulio dantų protezas, tvirtinamas ant 4-ių implantų, sujungtų sija, laikysis tvirčiau ir stabiliau, nei pritvirtinta ant 2-jų nesujungtų implantų.

Dantų implantai, arba dirbtinės dantų šaknys, ne tik tvirtai ir patikimai laiko nenuimamus dantų protezus, - tiltus bei vainikėlius, - ir pagerina išimamų dantų plokštelių fiksaciją, bet ir pilnai atlieka danties šaknies funkciją.

Tai reikštų, kad danties implantai, kaip ir tikrosios dantų šaknys, kramtymo metu stimuliuoja žandikaulio kaulą ir apsaugo nuo sunykimo.

Plokšteliniai protezai ant implantų

Dantų protezai, fiksuojami ant dantų implantų, ženkliai tvirčiau laikosi, ir nebereikia kasdien naudoti dantų protezų „klijų“, skirtų dantų protezų plokštelę klijuoti prie gomurio. Tinkamai parinkti ir kokybiškai pritvirtinti dantų protezai ant implantų nesukelia burnoje diskomforto ir sprendžia daugelį prarastų dantų problemų.