Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų implantavimas

Dantų vainikėliai ir tiltai

Dantų vainikėliai ir tiltai

Dantų vainikėlių, arba karūnėlių, protezai naudojami atkurti danties dydį ir formą, kai dantis smarkiai pažeistas, ir nepadėtų nei tvirčiausios plombos, nei porceliano laminatės, nei dantų įklotai ar kaiščiai.

Danties vainikėliai bei tiltai sėkmingai pakeičia visus kitus fiksuoto mikroprotezavimo bei paprasto protezavimo būdus, tačiau tenka šlifuoti svarbią danties dalį.

Odontologijos klinika UAB „Angitia“ , turėdama daugiau nei 20 metų dantų protezavimo visais būdais patirtį, kruopščiai įvertina kiekvieno paciento dantų būklę bei galimus atkūrimo sprendimus, aptaria variantus su pacientu ir pritaiko konkrečiam atvejui palankiausią sprendimą.

Danties vainikėliais bei tiltais atkuriami dantys šiais atvejais:

Dantų vainikėliai yra pavieniai ir sujungti į tiltus

Pavieniai dantų vainikėliai užmaunami ir stabiliai tvirtinami ant išgydytų atskirų dantų arba atskiro danties išsaugotos dalies. Pabrėžtina, kad labai svarbu išgydyti dantį kokybiškai.

Dantų vainikėliai ir tiltai

Bemetalės keraminės karūnėlės gaminamos pagal kiekvieno paciento individualias dantų formas.

Dantų vainikėliai, sujungti į tiltus, tvirtinami ant kelių nevisaverčių dantų iš eilės. Jei keli dantys vienas šalia kito prarasti be pėdsakų, tuomet dantų tiltas tvirtinamas tik šoniniais vainikėliais, pricementavus juos ant kraštinių dantų abipus prarastųjų dantų. Tokiu atveju labai svarbūs nors mažiausi dantų likučiai, kad dantų tilto vainikėliai turėtų atramą. Jeigu jokių likučių nėra, siūlome sriegti dantų implantus.

Dantų vainikėliai ir tiltai

Ilgi bemetalės keramikos dantų tiltai tvirtinami ant didesnio kiekio dantų likučių arba dantų implantų.

Dantų protezų tiltai patikimiau funkcionuoja ir stabiliau laikosi, kai,

Dantų vainikėliai ir tiltai

Visi UAB „Angitia“ taikomi protezavimo būdai yra patvarūs, tobulai atkuria danties išvaizdą ir funkcijas, todėl šis protezavimas dar vadinamas estetiniu ir gydomuoju protezavimu. Paminėtina, kad dantų vainikėliais, o neretai ir tiltais, atkuriami įvairaus amžiaus pacientų dantys, jų tarpe – ir jaunimui.

UAB „ Angitia“ odontologijos klinikos prioritetas – kuo ilgiau išsaugoti nešlifuotus, nepažeistus, nuolatinius dantis. Jeigu savų dantų jau nėra arba beveik nėra, – gelbstime jų likučius arba nors šaknis, nes visa tai supaprastina dantų protezavimo procedūras ir mažina jų kainas.