Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų implantavimas

Dantų protezavimo svarba

Jeigu iki kito upės kranto pritrūktų nors vieno metro paties ilgiausiojo tilto, – ar tokiu tiltu galėtume saugiai naudotis?
Taip ir mūsų dantys - kiekvienas jų turi savąjį kramtymo krūvį ir paskirtį.
Tad prarastojo danties svarbą galima palyginti su didelio tilto trūkstamu mažu fragmentu.

Dantų protezavimo svarba

Dantų protezavimas – tai procedūra, kai vietoje prarastų dantų atkuriami tokio paties dydžio, spalvos ir formos dirbtiniai dantys su buvusiųjų dantų pilna arba daline funkcija.

Dantų protezai projektuojami ir gaminami skaitmeninių technologijų dėka, todėl yra labai taisyklingi, estetiški ir visiškai tiksliai atitinka kiekvieno paciento burnos situaciją, - buvusiųjų dydį, formą, spalvą, sąkandį ir pan.

Nors dantų protezavimo sąvoka labiau asocijuojasi su plokšteliniais protezais, tačiau dantys protezuojami, praradus ženklią danties dalį arba visiškai praradus vieną ar daugiau dantų.

Tradiciniai išimami ir fiksuojami dantų protezai be implantų praradusiems visus arba beveik visus dantis nors ir neapsaugo žandikaulio kaulo nuo nykimo, tačiau sprendžia daugelį kitų gyvenimo kokybės problemų.

Dantų protezavimo svarba

Dantų protezavimas dažnu atveju pagerina kitų dantų bei žandikaulio situaciją, nes apsaugo nuo:

UAB „Angitia“ dantų protezavimo specialistai, įvertinę prarastų dantų kiekį, parenka kiekvienam pacientui labiausiai tinkantį protezavimo variantą.