Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų implantavimas

Porceliano laminatės

Dantų laminatės – plonos porceliano arba keraminės plokštelės, vertikaliai tvirtinamos prie danties išorinės pusės, siekiant atkurti trūkstamą danties dalį ir pagerinti estetinę išvaizdą. Todėl šios laminatės dažniausiai naudojamos viršutinio žandikaulio lanko priekinių dantų estetinei korekcijai.

Laminatės gali būti gaminamos iš anksto arba pagal užsakymus konkretiems pacientų dantims.

Porceliano laminatės

Tvirto porceliano dantų laminatės – baltų lyg sniegas ir taisyklingų formų dantų ilgalaikis estetinės odontologijos sprendimas

Porceliano laminačių privalumai

UAB „Angitia“ odontologai protezuotojai dirba su individualiai užsakytomis, tvirtomis ir estetiškomis, porceliano laminatėmis. Šios laminatės praktiškai nepažeidžia gilesnių danties audinių, nes tvirtiname jas viršutiniame danties emalės sluoksnyje. Todėl dantys išlieka sveiki, gyvybingi ir ilgaamžiai.

Porceliano laminatės

Dantų laminatėmis kokybiškai ir greitai atstatoma trūkstama danties dalis, paslepiamos nebalinamos dėmės ir kiti defektai.

Jei porceliano laminate atstatoma sveiko danties trūkstama dalis (pvz., diastema), - pirmojo apsilankymo pas odontologą metu danties paviršius nušlifuojamas, paimami atspaudai ir užsakoma individuali laminatės gamyba.

Antrojo apsilankymo odontologijos klinikoje metu laminatė tvirtai pricementuojama prie danties.

 

Porceliano laminatės

Padidėjęs tarpas tarp priekinių dantų gali sukelti socialinių bei kramtymo nepatogumų.

Porceliano laminatės

Porceliano laminatėmis užpildyta pradantė ir estetiškai suformuoti priekiniai dantys.

Jei priekiniai dantys stipriai pažeisti ir suardyti karieso, pirmiausia dantis išgydomas, užplombuojamas, ir trūkstama jo dalis atkuriama laminate.
 
Dantų laminatėmis kokybiškai ir greitai atkuriami labai nuskilę arba su ryškiais defektais dantys. Porceliano laminačių pagalba dažniausiai sprendžiamos tokios pačios arba panašios dantų problemos, kaip ir estetiniu plombavimu ar danties vainikėliu, tik laminatėmis atkuriama didesnė trūkstama danties dalis, nei estetiniu plombavimu, ir mažesnė, nei danties vainikėliu.