Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų implantavimas

Dantų užklotai

Dantų užklotai

Fiksuojamus dantų protezus odontologas pritvirtina stabiliai prie likusiųjų nuosavų dantų, - prisuka, pricementuoja, - nelygu, koks protezas. Jeigu paciento danties likę labai mažai arba likusios tik šaknys, - naudojamos pagalbinės dantų vainikėlių bei tiltų tvirtinimo priemonės.

Šie dantų protezai, būdami labai panašūs į individualius paciento dantis, pagerina estetinę išvaizdą ir kramtymo efektyvumą.

Prarastų dantų arba prarastos jų formos atstatymas fiksuojamais dantų protezais, priklausomai nuo konkrečios situacijos, protezavimo metodikos ir medžiagų, skirstomas į mikroprotezavimą ir paprastą protezavimą.

Mikroprotezavimo sprendimai:

Dantų užklotai

Dantų užklotai

Danties užklotai gaminami pagal konkrečios burnos dantų modelį.

Dantų užklotai naudojami vietoje dantų plombavimo ir gaminami dar gyvybingiems dantims, tačiau taip ženkliai suirusiems, kad plombuoti nėra prasmės.

Kai danties suirę daugiau nei pusė, - tokia didelė plomba neatlaikytų natūralaus danties perimto krūvio ir lūžinėtų, net jei būtų atkurtas buvusiųjų dantų dydis ir forma.

Dantų užklotai yra danties funkcijų bei estetinės išvaizdos puikus atkūrimo sprendimas, kai danties likę mažiau nei pusė kiekio.

Dantų užklotai

Išgydyti dantys prieš atkuriant užkloto pagalba jų dydį, formą ir funkcijas.

Dantų užklotai

Dantų užklotais tiksliai atkurta buvusiųjų dantų išvaizda bei funkcijos.

Danties užklotas yra tarsi labai didelė plomba, tik gaminama iš atsparesnių, tvirtesnių dantų atkūrimo medžiagų, tuo sąlyginai panaši į laminatę, tačiau uždedama ir tvirtinama ant danties viršaus, o laminatės pagalba atkuriamas trūkstamas danties kraštas arba keičiama danties spalva ar forma.