Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų implantavimas

Išskirtiniai dantų vainikėliai

Patyręs UAB „Angitia“ odontologas-implantologas, sėkmingai implantuojantis dantis nuo 2001 m., įvertinęs kiekvieno paciento individualią žandikaulio kaulo būklę parenka kiekvienam pacientui individualius danties vainikėlius su tinkančių matmenų ir modelio dantų implantais ar be jų, jei dar yra likę dantų likučių, tinkamų užmauti vainikėlį. Sudėtingesniais atvejais naudojamas kompiuterinis burnos situacijos planavimas bei modeliavimas, taip užtikrindamas efektyvų prarastų dantų atkūrimo dirbtiniais dantimis rezultatą.

Odontologijos klinika „Angitia“ užsako pacientams ir ypatingai aukštos kokybės Nobel Procera vainikėlių bazinę dalį, - danties kūną, gaminamą iš labai kieto tvirto cirkonio bei titano toje pačioje Švedijos gamykloje, kurioje gaminami ir dantų implantai. Tai reiškia visų danties implanto dalių idealų suderinamumą su bazine vainikėlio dalimi ir visais atžvilgiais tobulą kokybę. Tuo įsitikinę mūsų klinikos ir, tikėtina, viso pasaulio odontologai–implantologai ir pacientai su atkurtais Nobel Procera dantų vainikėliais ant Nobel Biocare dantų implantų.

Nobel Procera vientisi viso žandikaulio dantų tiltai tvirtinami:

Išskirtiniai dantų vainikėliai
Išskirtiniai dantų vainikėliai

Nobel Procera dantų vainikėlio bazinė dalis, gaminama kartu su Nobel Biocare toje pačioje Švedijos gamykloje, reiškia idealų visų danties implanto dalių suderinamumą ir labai aukštą kokybę.

Danties vainikėliai, arba karūnėlės, su Nobel Procera bazine dalimi yra šiek tiek brangesni, tačiau kaina visiškai atitinka kokybę – juk dantys Nobel Biocare implantais atkuriami visam gyvenimui.

Švedijos dantų implantų gamykloje užsakome dantų vainikėlių Nobel Procera bazinę dalį - danties pagrindą, kūną, - o porceliano apdailą pagal individualius dantų atspaudus kokybiškai gamina Lietuvos dantų technikai. UAB „Angitia“ odontologijos klinikos specialistų patirtis ir žinios leidžia daryti išvadą, kad šiuo metu tobulesnio danties implanto ir vainikėlio derinio, nei Nobel Biocare ir Nobel Procera, tikėtina, pasaulyje nėra