Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų implantavimas

Daliniai dantų vainikėliai

Daliniai dantų vainikėliai

Priklausomai, koks kiekis dantų apvelkamas, dantų vainikėliai skirstomi į dalinius bei pilnus vainikėlius ir dantų tiltus.

Pilni dantų vainikėliai, - kai danties pakaitalu apvelkamas visas dantis, o dantų tiltai, - kai vietoje kelių prarastų dantų iš eilės įtvirtinami keli dantų vainikėliai, tvirtai sujungti tarpusavyje, - vadinami paprastu dantų protezavimu, o daliniai dantų vainikėliai, - mikroprotezavimu.

Daliniai dantų vainikėliai

Daliniai dantų vainikėliai naudojami atkurti prarastą didesnę danties dalį, kai nepadėtų laminatės ar dantų užklotai, juo labiau - kompozitinės plombos. Šie dantų vainikėliai stabiliai pritvirtinami ant pavienių nevisaverčių dantų vietoje trūkstamos jų dalies. Pabrėžtina, kad šiuolaikinių pažangių mikroprotezavimo technologijų dėka maksimaliai išsaugomi esami danties audiniai ir dantų gyvybingumas.

Daliniai dantų vainikėliai

Daliniai dantų vainikėliai - tai patogus ir patikimas fiksuoto dantų protezavimo būdas, skirtas atkurti prarastus danties kietuosius audinius, tuo pačiu ir kramtomąją danties funkciją bei estetinę išvaizdą. Tokie mikroprotezai yra tvirti ir kieti, ženkliai atsparesni nusidėvėjimui bei ilgaamžiškesni už įprastines plombas, o jų gamybai naudojama bemetalė keramika savo spalva ir bendra išvaizda niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų.

Daliniai dantų vainikėliai

Dalinių dantų vainikėlių dažniausiai prireikia:

UAB „Angitia“ odontologai iš savo patirties atsakingai konstatuoja, kad daliniai dantų vainikėliai yra tikrai puikus ir patikimas mikroprotezavimo sprendimas, prireikus atkurti dalį bet kurio danties. Kruopščiai parinkta bemetalės keramikos spalva visiškai nesiskiria nuo nuosavo danties dalies, o profesionaliai pritvirtintas dalinis danties vainikėlis atkuria identišką buvusiojo danties išvaizdą ir formą. Tačiau danties išvaizdą galima atkurti ir gražesnę už prarastąją.

Daliniai dantų vainikėliai - tai patogus ir patikimas fiksuoto dantų protezavimo būdas atkurti kramtomąją danties funkciją bei estetinę išvaizdą.